Strona internetowa wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu na stronie / działań marketingowych, a użytkownik zgadza się na ich wykorzystanie

poprzez dalsze korzystanie ze strony internetowej.Informacje na temat plików cookies i tego, jak przetwarzamy dane, znajdziesz na stronie polityka prywatności.

zamknij
×

MOZANO Spółka Jawna

KRS 0000840849 NIP 7272842432  REGON 386041853

ul. Siewna 15, 94-250 Łódź

MOZANO to dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca się importem, dystrybucją i sprzedażą e-commerce.

Nieustannie doskonalimy oraz modernizujemy swoją działalność. Zajmujemy się dystrybucją produktów w branży: dom, ogród oraz dziecięcej, oferując szeroką gamę produktów dedykowanych dla klientów w różnych segmentach cenowych. Nasza ofertę obejmuje sprzedaż hurtową, w tym dropshipping. Celem marki MOZANO jest to, aby oferta produktowa, usługi oraz proponowany sposób współpracy stanowiły mocne wsparcie dla rozwoju biznesu naszych Klientów. 

W naszej hurtowni znajdziesz m.in. marki : Mozano, TiniMini, Coriander Home, Sanns, BISU

 

NASZE PRODUKTY

Naszym celem jest wyznaczenie idealnej równowagi między designem, funkcjonalnością, jakością a ceną naszych produktów. 

 

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Pragniemy dopasowywać ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji. Codziennie pracujemy nad rozwojem aby uczynić to miejsce jak najbardziej przyjaznym naszym klientom i współpracownikom. 

Chętnie słuchamy uwag oraz sugestii dotyczących naszych produktów lub usług, ponieważ to dzięki Wam stajemy się coraz lepsi.